Loading...

Dámský narozeninový striptýz

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: +420 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Hard striptýz show

2.2.2016
Chcete nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Můžeme Vám doporučit novinku s názvem Hard strip show s vibrátory od slečny Alien. Tato show pro vás bude nezapomenutelným zážitkem. Neváhejte nás kontaktovat a tuto striptýzovou show objednat.


Fotografie od slečny Kate

11.4.2013
Představujeme vám novou tvář agentury Perfect10, striptérku Kate. Na níže uvedených fotografiích je striptérka Kate v několika tematických kostýmech, ve kterých si ji samozřejmě můžete objednat. Kate vám předvede narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz na lodi, striptýz v limuzíně. Neváhejte nás kontaktovat a slečnu si objednat.


Striptérka Moly

12.7.2012
Neváhejte si objednat dámský narozeninový striptýz od nové tváře agentury Perfect10 slečny Moly. Striptérka Moly kromě narozeninového striptýzu samozřejmě nabízí pikantnější kontaktní striptýz nebo striptýz s vibrátorem. Svojí striptýzovou show vám předvede v kostýmech jako zdravotní sestřička, policistka, fotbalistka, zajíček playboy, kovbojka a sado-maso.


Striptýz k narozeninám?

26.11.2011
Narozeninový striptýz je show určená především k různým oslavám a to jak narozeninovým, tak se dá tento striptýz objednat i na loučení se svobodou. Tento významný den si mnohdy zaslouží i nevšední a nápadití dort, který na přání zákazníka slečny rády předají a pogratulují oslavenci. Striptýzová agentura Perfect10 vám nově představuje striptérky Nicol a Victorii. Tyto dvacetileté dívky vám nabízí striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, lesbi show, topless tanec, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez, bodypainting a tutti-frutti.


Striptýz od Lusy

7.10.2011
Jak jsme vám slibovali, přidáváme profesionální fotografie od striptérky Lusy. Objednejte si tuto dívku na narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře i dole bez. V případě zájmu volejte na 777 266 651 nebo 608 027 372.


Striptýz od Nicol

21.9.2011
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje novou striptérku. Nicol je 20letá dívka s ideálními mírami 90-60-90 a výškou172cm. Z nabídky striptýzových vystoupení vám ráda předvede striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, topless tanec, obsluha nahoře i dole bez. Může vám také předvést lesbi show se svou blonďatou partnerkou Victorií.


Striptérka Lusy

19.7.2011
Neváhejte si objednat novou tvář agentury Perfect10 striptérku Lusy. Tato 23letá, 175cm vysoká slečna vám může nabídnout - striptýz, striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting, tutti-frutti a topless tanec. Profesionální fotky této dívky budou na náš web přidány v nejbližší době.


Striptýzová show od Loly

16.9.2010
Profesionální striptérka Lola se vám představuje na nových fotografiích. V případě, že se vám tato dívka líbí, neváhejte si jí objednat na klasický narozeninový striptýz nebo pikantnější kontaktní striptýz.


Narozeninový strip Misel

13.7.2010
Striptýzová agentura Perfect10 vám nově představuje novou tvář striptérku Misel. Tato dvacetiletá dlouhovlasá blondýnka vám nabízí narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, topless tanec, bodypainting a tutti-frutti. V případě, že vás tato mladá sympatická striptérka zaujala, neváhejte si ji objednat na rozlučku se svobodou nebo k jakékoliv jiné příležitosti.


Striptýz od Veroniky

1.4.2010
Neváhejte si objednat dámský narozeninový striptýz od nové tváře agentury Perfect10 slečny Veroniky. Striptérka Veronika kromě narozeninového striptýzu samozřejmě nabízí pikantnější kontaktní striptýz nebo striptýz s vibrátorem. Svojí strip show vám předvede v kostýmech jako školačka, zdravotní sestra, policistka, vojanda, závodnice F1, sado-maso.