Loading...

Lesbi show

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: +420 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Striptérky Lola a Sandy

24.2.2010
Lesbi show ve stylu kabaretních tanečnic vám předvedou striptérky Sandy a Lola. Tato show je vhodná především na firemní večírky nebo párty ve stylu 30let. Dívky mohou vystoupit i v dalších tématických kostýmech jako např. policistky, zdravotní sestřičky... V případě zájmu o lesbi show nebo jinou striptýzovou show nás neváhejte kontaktovat.


Striptýz, lesbi show

8.2.2009
Striptýz, lesbi show, kontaktní striptýz vám můžou předvést tyto dvě mladé striptérky Ewe a Sandy. Na níže uvedených fotografiích striptérky předvedly lesbi show na soukromé párty pro oslavence. Striptérky Ewe a Sandy si můžete objednat také na duo striptýz jako tanečnice topless a obsluhu nahoře bez.


Show Christiny a Vanesy

10.10.2008
Lesbi show od striptérek Christiny a Vanesy zaručí pikantní podívanou. Tyto slečny vám můžou předvést jak soft lesbi show, tak i ostřejší verzi, kde do svého vystoupení zapojí vibrátor. Lesbi show těchto dívek doporučujeme jak na diskotéky, tak i narozeninové oslavy. Na soukromé párty je nejvhodnější kontaktní lesbi show, kde dívky oslavence vtáhnou do svého vystoupení. Pro objednání lesbi show slečen Christiny a Vanesy nás neváhejte kontaktovat.


Lesbi show

21.3.2008
Profesionální lesbi show v podání dívek Christiny a Nikity je podívaná, při které nikdo nezůstane chladným.


Hard lesbi show

18.3.2008
Lesbi show vám předvedou naše dívky v maximální kvalitě a samozřejmostí je zapojení vibrátorů do této strip show. Blíží se čas rozluček se svobodou, tak nás neváhejte kontaktovat a lesbi show si domluvit třeba na vaši pánskou jízdu.