úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce

Erotická striptýzová show

Erotická strip show

Na stránce erotická striptýzová show vám naše agentura bude vždy nabízet netradiční a nevšední striptýzová vystoupení. Tyto show budeme vždy podrobně popisovat a samozřejmě je doplníme o fotografie, které napoví o co v konkrétní strip show půjde. Doufáme, že se vám tyto show budou líbit a objednáním na vaši akci sklidíte úspěch a pochvalu od všech zúčastněných.

Erotická strip show si můžete objednat zde »

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: 777 266 651. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.Erotické strip show

Ladies party

Ladies party show od agentury Perfect10 je zárukou těch nejlepších striptérů, kteří jsou v České Republice k vidění. Tuto atraktivní zábavu pro dívky a ženy neváhejte objednávat telefonicky nebo přes náš online formulář. Jedná se o dvouhodinovou strip show, kde vám striptéři předvedou klasický pánský striptýz, americký striptýz a dále v této show nechybí soutěže, tombola a možnost pro dámy objednat si striptéra na privátní pánský striptýz. Neváhejte nás kontaktovat pro objednání Ladies party show.

Ladies partyLadies partyLadies partyLadies party

Striptýzová noc na lodi

Pořádáme rozlučku se svobodou? Chcete si uspořádat s kamarády jedinečnou striptýzovou erotickou noc? Striptýzová agentura Perfect10 vám nově nabízí uspořádání např. rozlučky se svobodou nebo privátního večírku v naprostém soukromý v luxusní lodi až pro 80 osob. Na lodi se samozřejmě podává veškerý výběr alkoholických i nealkoholických nápojů, studeného i teplého rautu. Loď je celoročně plně klimatizovaná a nadstandardně ozvučená. Tato striptýzová privátní erotická noc je určena jak pro pány, tak i pro dámy. Pro pánské jízdy jsme pro vás připravili 2 varianty: 1. Erotická vyjížďka obsahuje: hodinová plavba, obsluha nahoře bez, 2x narozeninový striptýz - 8.600Kč 2. Erotická vyjížďka obsahuje: dvouhodinová plavba, raut pro 20 osob, 2x obsluha nahoře bez, striptýz, autoerotika - 16.000Kč

Striptýzová noc na lodiStriptýzová noc na lodiStriptýzová noc na lodiStriptýzová noc na lodi

Strip show

Striptýzovou show na profesionální úrovni nabízí naše agentura v nejrůznějších provedeních. Tyto tři dívky vám předvedou narozeninový striptýz, kontaktní striptýz a striptýz s vibrátorem a to vše v opravdu zajímavých kostýmech jako třeba klasický policejní kostým, svůdné zdravotní sestřičky, nebo také jako hostesky formule1.

Strip showStrip showStrip show

Striptýz tlusťocha v akci

Striptýz show tlusťoch v akci. Pánský striptýz v provedení striptéra Tita a jeho speciální striptýzovou show s názvem tlusťoch předvedl tento profesionál na diskotéce. Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, bylo se na co dívat. Striptýz ve speciálním kostýmu na úvod velmi pobavil a po jeho svléknutí již následovala pánská striptýzová show se vším všudy. Striptýz od striptéra Tita určitě zaujme i lehce akrobatickými prvky, ale dámy určitě nepřijdou zkrátka. Neváhejte si tento vtipný pánský striptýz objednat na vaši párty.

Striptýz tlusťocha v akciStriptýz tlusťocha v akciStriptýz tlusťocha v akciStriptýz tlusťocha v akciStriptýz tlusťocha v akci

Striptýz Santa Clause

Dámský striptýz v kostýmu Santa Clause a v provedení od striptérky Emily zaručí všem pánům skvělou striptýzovou podívanou. Striptérka Emily vám může nabídnout striptýzové kostýmy např. jako: fotbalistka, F1, zdravotní sestřička, letuška, policistka, námořnice, sekretářka, kovbojka, sado-maso. V těchto kostýmech vám může nabídnout: klasický striptýz, kontaktní striptýz, duo striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem.

Striptýz Santa ClauseStriptýz Santa ClauseStriptýz Santa ClauseStriptýz Santa ClauseStriptýz Santa Clause

Originál tlusťoch show

Máte smysl pro humor? Hledáte netradiční striptýzovou show a chcete vidět něco neobyčejného? Naše agentura pro vás připravila speciální tlusťoch show. Spočívá v tom, že striptér Tito (mistr republiky ve striptýzu) vám předvede svoji striptýzovou show ve speciálně upraveném kostýmu a jak se můžete podívat na níže uvedených fotografiích o originalitu a srandu nebude v tomto vystoupení nouze. Tuto zábavnou show nabízíme taktéž v provedení se dvěmi striptérkami, které je vhodné především pro smíšené publiku jako např. firemní večírky, diskotéky. Neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace.

Originál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch showOriginál tlusťoch show

Striptýz special

Kontaktní striptýz v podání tří striptérek Andy, Emily a Carol. Striptýz v tomto exkluzivním a především netradičním provedením více dívek můžete překvapit svého šéfa nebo třeba kamaráda a tímto striptýzem mu dát dárek k významnému narozeninovému jubileu. Na této striptýzové show vystupovali všechny dívky jako zdravotní sestřičky. Naše agentura nabízí široký výběr tématických kostýmů.

Striptýz specialStriptýz specialStriptýz specialStriptýz specialStriptýz special

Lesbi show special

Lesbi show special nabízí naše agentura jako jediná. Z naší fotogalerie je zřejmé, že se jedná o lesbi show 3 dívek, které do svého erotického vystoupení zapojily i vibrátory. Lesbi show special je jedinečné tím, že je pro mnoho lidí zatím „neznámou”. Toto nevšední erotické vystoupení jistě upoutá pozornost každého diváka.

Lesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show specialLesbi show special
 
úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce