Loading...

Autoerotika

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: +420 777 266 651.
Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.

Z našich akcí..

Striptýz od Alien

1.2.2016
Nová tvář agentury Perfect10 striptérka Alien se vám předvede při své nejoblíbenější striptýzové show s názvem autoerotika. Tato dívka vystoupí v několika tematických kostýmech. V případě zájmu si neváhejte dívku objednat třeba na narozeninovou oslavu, firemní večírek atd.


Striptýz s vibrátorem

24.2.2010
Striptérka Viki předvádí kontaktní striptýz s vibrátorem, který je vhodný především na pánské jízdy a erotické večery. Viki, i další naše striptérky do své show zapojí publikum, pro které je tato jedinečná podívaná nezapomenutelným zážitkem.


Autoerotika

22.3.2008
Autoerotika v provedení slečny Christiny je potěšením převážně pro pánské publikum. Do svého striptýzového vystoupení může zapojit i odvážného diváka, kterému svěří své vibrátory.Toto vystoupení doporučujeme na diskotéky, narozeniny a rozlučky se svobodou.


Striptýz s vibrátorem!

18.3.2008
Striptýz s vibrátorem? I tak by se dala nazvat show autoerotika. Jak vidíte v naší fotogalerii, dívkám Nikitě a Christin nástroj s názvem vibrátor není vůbec cizí. Tyto dívky Vám předvedou natolik eroticky pikantní show, že na ni dlouho nezapomenete.