úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce

Dámský strip

Dámský striptýz

Dámský striptýz v podání profesionální striptérky je vždy zárukou dobré zábavy. Především pro pány je velmi lechtivou podívanou, kterou si málokdo nechá ujít. Striptýz můžete objednat jako netradiční dárek k narozeninám nebo jako milé překvapení pro vašeho šéfa. Dámský striptýz na rozlučce se svobodou je v dnešní době téměř pravidlem a pánové si tuto show vždy náramně užijí.

Striptýz by také neměl chybět na žádné diskotéce, firemní akci, plesu a jiných kulturních akcí. Striptýz si můžete objednat jen tak na zpříjemnění nálady do vaší oblíbené restaurace či hospůdky. Naše dívky vám můžou nabídnou kostýmy např. jako: zdravotní sestřička, policistka, taxikářka, letuška, námořnice, playboy, santa claus, kovboj nebo čertice.

Dámský strip si můžete objednat zde »

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: 777 266 651. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.Z našich akcí

Body Shot

03.02.2016
Chcete nevšední striptýz? Doporučení naší agentury je striptýzová show zakončená Body Shotem. Jedná se o velmi oblíbenou techniku pití tvrdého alkoholu, konkrétně Tequily. Na samotném závěru striptýzové podívané si vámi zvolená striptérka lehne na bar. Poté už následuje to, co všichni dobře znají. Tequila, sůl, citrón....Neváhejte nás kontaktovat a Body Shot objednat k jakékoliv striptýzové show.

Body ShotBody ShotBody ShotBody ShotBody Shot

Striptýz od Kristýny

04.11.2015
Nová striptérka agentury Perfect10, slečna Christina vám nabízí: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluhu nahoře bez, obsluha dole bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Striptérka Christina je 19ti letá slečna, která se vám předvede jako zdravotní sestřička, policistka a fotbalistka.

Striptýz od KristýnyStriptýz od KristýnyStriptýz od KristýnyStriptýz od KristýnyStriptýz od Kristýny

Striptýz od Ewe

10.09.2015
Striptýz od slečny Ewe vám nově nabízí agentura Perfect10. Tato nová sympatická striptérka vám předvede striptýz jako policistka, letuška, fotbalistka a hosteska Formule1. Striptérka Ewe nabízí: klasický striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem, duo striptýz, obsluha nahoře bez, tanečnice topless.Nezapomeňte, že naše agentura nabízí i další vystoupení jako je striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě, striptýz s vibrátorem, lesbi show a speciální tlusťoch show.

Striptýz od EweStriptýz od EweStriptýz od EweStriptýz od EweStriptýz od Ewe

Striptérka Lola

24.02.2010
Máte rádi lolitky? V případě že ano, neváhejte si objednat tuto hezkou striptérku Lolu. Specialitou této mladé slečny je klasický dámský striptýz a striptýz kontaktní.

Striptýz od Viki

20.11.2009
Strip show agentura Perfect10 vám nově představuje striptérku Viki. Striptýz od této drobné, ale velmi vyvinuté blondýnky zaručí velmi erotický zážitek. Slečna Viki nabízí klasický striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluha nahoře bez, tanečnice topless, bodypainting, tutti-frutti.

Striptýz od VikiStriptýz od VikiStriptýz od VikiStriptýz od VikiStriptýz od Viki

Striptýz od Loly

10.09.2009
Nová striptérka Lola patří v naší agentuře mezi ty nejlepší. Její strip show doporučujeme především na rozlučky se svobodou a to v podobě kontaktního striptýzu nebo také na narozeninové párty. Může vystoupit v těchto striptýzových kostýmech: policistka, zdravotní sestřička, taxikářka, moulin rouge a sado-maso.

Striptýz od Abigaile

09.09.2009
Nová striptérka agentury Perfect10 pod jménem Abigaile nabízí opravdu erotický striptýz a to jak k narozeninám klasický striptýz nebo kontaktní striptýz a samozřejmě také striptýz s vibrátorem. Tato devatenáctiletá dívka vám také předvede velmi zajímavou lesbi show se striptérkou Ewe.

Striptýz od AbigaileStriptýz od AbigaileStriptýz od AbigaileStriptýz od AbigaileStriptýz od Abigaile

Striptýz od Sandy

01.03.2009
Nová dívka agentury Perfect10 slečna Sandy vám nabízí: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, striptýz s vibrátorem, obsluhu nahoře bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Striptérka Sandy je 20letá slečna, která hlavně pány velmi potěší svým mladým tělem a energickým tanečním vystoupením.

Striptýz od SandyStriptýz od SandyStriptýz od SandyStriptýz od SandyStriptýz od Sandy

Striptýz od Angely

01.03.2009
Striptérka Angela patří v naší agentuře k těm nejlepším, proto od ní můžete čekat maximálně profesionální strip show. Díky jejímu vyvinutému poprsí je slečna Angela nejvhodnější na kontaktní vystoupení a dále také na striptýz s vibrátorem, proto si neváhejte tyto show objednat v těchto nabízených kostýmech: policistka, zdravotní sestrička, americká taxikářka, zajíček playboy, pilotka, F1, sado-maso, Chaplin.

Striptýz od AngelyStriptýz od AngelyStriptýz od AngelyStriptýz od AngelyStriptýz od Angely

Striptýz od Emily

11.10.2008
Jak jsme slíbili, přidáváme profesionální fotografie od naší mladičké striptérky Emily. Vám nezbývá nic jiného, než si ji objednat na narozeninovou oslavu nebo na velmi oblíbenou rozlučku se svobodou.

Striptýz od EmilyStriptýz od EmilyStriptýz od EmilyStriptýz od EmilyStriptýz od Emily

Striptýz od Carol

10.10.2008
Striptérka Carol je stálicí agentury Perfect10, proto od ní můžete čekat maximálně profesionální strip show. Díky jejímu vyvinutému poprsí je slečna Carol nejvhodnější na kontaktní vystoupení a její silnou stránkou je také autoerotika, proto si neváhejte tyto show objednat v těchto nabízených kostýmech: policistka, zdravotní sestrička, americká taxikářka, Carmen, zajíček playboy, letuška, námořnice, sado-maso, santa claus, čertice a Chaplin.

Striptýz od CarolStriptýz od CarolStriptýz od CarolStriptýz od CarolStriptýz od Carol

Striptýz od Vanesy

22.07.2008
Striptérka Vanesa patří v naší agentuře k těm nejlepším. Na vaši oslavu nebo párty vám nabízí striptýz, kontakntí striptýz, lesbi show, topless tanec, obsluhu nahoře bez. V případě, že si chcete striptérku Vanesu objednat, neváhejte nás kontaktovat a objednat si ji v kostýmu policistky, zdravotní sestřičky, letušky, gangsterky nebo čertice.

Striptýz od VanesyStriptýz od VanesyStriptýz od VanesyStriptýz od VanesyStriptýz od Vanesy

Striptýz od slečny Emily

28.05.2008
Nová dívka agentury Perfect10 slečna Emily vám může nabídnout: narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, tančení topless, bodypainting a tutti-frutti. Dívka Emily je 19letá striptérka, která hlavně pány velmi potěší svým mladým tělem a vyvinutým poprsím. Tato prezentace striptérky Emily bude brzy doplněna o profesionální fotografie.

Striptýz od slečny EmilyStriptýz od slečny EmilyStriptýz od slečny EmilyStriptýz od slečny EmilyStriptýz od slečny Emily

Dámský striptýz

16.03.2008
Striptýzové vystoupení vám rády předvedou naše dívky v pestré nabídce kostýmů.

Dámský striptýzDámský striptýzDámský striptýzDámský striptýzDámský striptýz
 
úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce