úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce

Contact strip

Contact strip

Kontaktní striptýz je asi nejoblíbenější striptýzové vystoupení na pánské jízdy a rozlučky. Tato show je založená na přímém kontaktu mezi oslavencem a striptérkou (striptérem), kde se pán, ale i žena můžou dotýkat umělce na lechtivých místech jako jsou: prsa, zadek atd. Na tuto striptýzovou show jsou samozřejmě vhodnější slečny s větším poprsím a ty vám naše agentura může bez problému zajistit.

Stačí navštívit sekci ženy a vybrat si dívku, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Contact strip si můžete objednat zde »

O podrobnostech ohledně možnosti této show nás kontaktujte na emailu info@perfect10.cz nebo volejte na tel.: 777 266 651. Show vám rádi přizpůsobíme dle vašich konkrétních požadavků.Z našich akcí

Striptér Tito

12.04.2014
Profesionální striptýzové vystoupení od nejlepšího striptéra v ČR je příjemným zpestřením každé rozlučky se svobodou. Tito se vám předvede jako policista, pilot, hasič, dělník, Matrix, tlusťoch .....V případě zájmu o pánský striptýz nás neváhejte kontaktovat.

Striptér TitoStriptér TitoStriptér TitoStriptér Tito

Striptérka Elis

06.02.2014
Profesionální striptérku Elis Vám nově představuje agentura Perfect10. V případě, že se vám tato dívka líbí, neváhejte si jí objednat na klasický narozeninový striptýz nebo pikantnější kontaktní striptýz, který je u této slečny předností.

Striptérka ElisStriptérka ElisStriptérka ElisStriptérka ElisStriptérka Elis

Striptérka Kate

05.04.2013
Striptérka Kate je novou tváří agentury Perfect10. Tato 27letá atraktivní blondýnka předvede striptýzové vystoupení na profesionální úrovni. Může vystoupit jako policistka, zdravotní sestřička a fotbalistka. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku si objednat na dámský striptýz, kontaktní striptýz, striptýz v limuzíně, striptýz na Vltavě, narozeninový striptýz....

Striptérka KateStriptérka KateStriptérka KateStriptérka Kate

Striptérka Kate

07.02.2013
Neváhejte si objednat novou tvář agentury Perfect10 striptérku Kate. Tato 25letá, 169cm vysoká slečna vám může nabídnout - striptýz, striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting, tutti-frutti.

Striptérka KateStriptérka KateStriptérka KateStriptérka KateStriptérka Kate

Striptýz od Victorie

10.02.2012
Striptýzová agentura Perfect10 vám představuje novou tvář striptérku Victorii. Tato dvacetiletá dlouhovlasá blondýnka vám nabízí narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, topless tanec, obsluhu dole bez, lesbi show, bodypainting a tutti-frutti. V případě, že vás tato mladá sympatická striptérka zaujala, neváhejte si ji objednat na rozlučku se svobodou nebo k jakékoliv jiné příležitosti.

Striptýz od VictorieStriptýz od VictorieStriptýz od VictorieStriptýz od VictorieStriptýz od Victorie

Kontaktní strip od Nicol

25.11.2011
Profesionální striptérka Nicol se vám představuje na nových fotografiích. V případě, že se vám tato dívka líbí, neváhejte si jí objednat na klasický narozeninový striptýz nebo pikantnější kontaktní striptýz. Dále striptýz s vibrátorem, striptýz v limuzíně, bodypainting, tutti-frutti. Striptérka Nicol se vám předvede jako školačka, policistka, zdravotní sestřička, domina, fotbalistka a Santa Claus.

Kontaktní strip od NicolKontaktní strip od NicolKontaktní strip od NicolKontaktní strip od NicolKontaktní strip od Nicol

Striptérka Ewe

25.02.2010
Jak vidíte na níže uvedených fotografiích, striptérka Ewe do své striptýzové show vždy zapojí pánské publikum a tím ho viditelně udělá zajímavějším. Neváhejte si striptérku Ewe objednat i na vaši oslavu nebo loučení se svobodou. Specialitou této slečny je především kontaktní striptýz a striptýz s vibrátorem.

Striptérka EweStriptérka EweStriptérka EweStriptérka EweStriptérka Ewe

Nejžádánější striptérky

23.08.2008
V této aktualitě vám agentura Perfect10 chce představit pět nejžádanějších striptérek na kontaktní striptýz, který je asi nejoblíbenějším vystoupením pro pánské soukromé oslavy. Na fotografiích vám představujeme tyto slečny: Lola, Ewe, Nicol, Lusy a Victorie. V případě, že vás některá ze slečen zaujme nás neváhejte kontaktovat a dívku si objednat.

 Nejžádánější striptérky Nejžádánější striptérky Nejžádánější striptérky Nejžádánější striptérky

Nejžádanější striptýz

20.03.2008
Kontaktní striptýz je nejoblíbenější strip show na narozeninové oslavy a rozlučky se svobodou. Předpokladem pro kontaktní striptýz je u slečny vyvinuté poprsí a u muže maximálně vypracovaná postava. Ve fotogalerii můžete posoudit sami, jak jsou na tom naši umělci.

Nejžádanější striptýzNejžádanější striptýzNejžádanější striptýzNejžádanější striptýz
 
úvod  |  ženy  |  muži  |  ceník  |  on-line objednávka  |  agentura  |  kontakt  |  nabídka práce